Перелік послуг з утримання паркінгу

по вул. Практична, буд.3А

1.      Технічний огляд, обслуговування електромереж .

2.      Комплексне  прибирання паркінга.

3.      Технічне обслуговування ліфта + ОДС.

4.      Технічне обслуговування системи протипожежної автоматики.

5.      Технічне обслуговування камер відеонагляду та шлагбаумів.

6.      Послуги охорони паркінга.

7.      Вартість електроенергії ,водопостачання та водовідведення.

 

Вартість послуги: 1 паркомісце  - 400,00 грн.

Шановні мешканці!

Згідно договору про надання організаційних послуг п. 2.3.9 Замовник забовязаний своєчасно проводити підготовку приміщення та його технічного обладнання до експлуатації в осінньо-зимовий період.

Просимо Вас терміново включити прилади опалення в Ваших квартирах  для утримання їх в належному санітарно-технічному стані та з метою запобігання аварійних ситуацій.

      З повагою, адміністрація ТОВ «ПРОДЖЕКТ КОНСАЛТИНГ»

З метою механізованого прибирання проїжджої частини вздовж вул. Практична, просимо Вас паркувати власний автотранспорт на відкритій стоянці, яка знаходиться між будинками по вул. Практична 4,6 (вїзд в арку будинку). При атмосферних опадах у вигляді снігу, обслуговуюча організація ТОВ «ПРОДЖЕКТ КОНСАЛТИНГ» не зможе провести механізоване прибирання проїжджої частини вулиці.                                    

Шановні мешканці!
Просимо звернути увагу, що курити в під'їздах , на сходових клітинах та місцях загального користування суворо заборонено!!! 


ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ!
Просимо звернути Вашу увагу,
що контейнери для твердих
побутових відходів не призначені
для будівельного сміття.
Вивіз будівельного сміття
здійснюється за власні кошти мешканців.

Управляющая компания
цілодобово
тел.:+380685982988
e-mail: prodgekt2015@gmail.com
Пн-Пт 9:00-18:00
Сб-Вс Выходной
Обед 13.00-14.00
КАЛЕНДАРЬ
 • Шановні мешканці!

  19.09.2017

  Увага!!! Шановні мешканці житлового будинку по вул.Практична 1! 20.09.2017 р. о 10-00 год. працівниками ПАТ “Київгаз” буде проведене первинне опломбування газового обладнання у Ваших помешканнях! Просимо Вас обов`язково забезпечити доступ до квартир У випадку ненадання доступу до квартири, пуск газу буде відкладений на невизначений термін.     Адміністрація ТОВ “Проджект Консалтинг”

  Подробнее... 
 • Перелік послуг з утримання паркінгу !

  07.08.2017

  Перелік послуг з утримання паркінгу по вул. Практична, буд.3А 1.      Технічний огляд, обслуговування електромереж . 2.      Комплексне  прибирання паркінга. 3.      Технічне обслуговування ліфта + ОДС. 4.      Технічне обслуговування системи протипожежної автоматики. 5.      Технічне обслуговування камер відеонагляду та шлагбаумів. 6.      Послуги охорони паркінга. 7.      Вартість електроенергії ,водопостачання та водовідведення.   Вартість послуги: 1 паркомісце  - 400,00 грн.

  Подробнее...